Wyspy Kanaryjskie

Fuerteventura Lanzarote Teneryfa Gomera Gran Canaria La Palma El Hierro Mapa Wysp Kanaryjskich

PogodaPlaya de Famara

Szeroka, długa plaża. Tam zawsze wieje wiatr. Ulubione miejsce kitesurferów.

Czytaj więcej...

Cueva de Los Verdes

Zwiedzanie jaskini Los Verdes to prawdziwa podróż wprowadzająca we wnętrzności ziemi, to doświadczenie zmierzające, aby być spektakularnym i wyjątkowym. Tunel ten powstał w wyniku erupcji wulkanu La Corona jest jednym z najbardziej rozległych i interesujących na ziemi.

Czytaj więcej...

El Golfo

Kilkaset metrów na południe od rybackiej wioski El Golfo, bezpośrednio przy nabrzeżu, leży krater o takiej samej nazwie we wnętrzu którego uformowało się głębokie jezioro Charco de los Clicos.

Czytaj więcej...

Mirador del Rio

Ten punkt widokowy stanowi jeden z najbardziej charakterystycznych przejawów twórczości architektonicznej Manrique´a. Położony jest na szczycie Risco de Famara. Z tego punktu możemy podziwiać jeden z najbardziej spektakularnych widoków panoramicznych na Lanzarote,La Graciosę i skałę Risco de Famara.

Czytaj więcej...

Jameos del Aqua

Jameos del Agua znajdują się we wnętrzu tunelu wulkanicznego powstałego na wskutek wybuchu wulkanu La Corona. Położone są one na odcinku tego tunelu najbardziej zbliżonego do wybrzeża. Swoją nazwę zawdzięczają występowaniu wewnętrznego jeziora, które tworzy niepowtarzalną formację geologiczną.

Czytaj więcej...

Aktualności

Partnerzy