Wyspy Kanaryjskie

Fuerteventura Lanzarote Teneryfa Gomera Gran Canaria La Palma El Hierro Mapa Wysp Kanaryjskich

PogodaJak dolecieć na Wyspy?

Tanie latanie

Na Wyspy Kanaryjskie naprawdę da się polecieć bardzo tanio, praktycznie z każdego większego lotniska w Polsce. Konieczna będzie jednak jedna przesiadka, która jednak w wielu przypadkach może być świetną okazją do zwiedzenia kolejnego miejsca w Europie.
Chcąc spędzić urlop na słonecznych Wyspach Kanaryjskich przesiadkę zorganizować można między innymi w Berlinie, Brukseli, Barcelonie, Madrycie, Eindhoven, Dublinie, Cork, Düsseldorfie, Frankfurcie, Edynburg, Bristolu, Liverpoolu, Londynie, Mediolanie, Pizie czy Bratysławie.
Z wszystkich powyższych miast ofertę lotów ma Ryanair, dodatkowo z Londynu lecieć można tanimi liniami EasyJet, z Berlina lata natomiast AirBerlin. Rezerwując bilet odpowiednio wcześnie i śledząc zmiany cen biletów, do miasta przesiadkowego dolecieć można już od 36 zł + opłata za ewentualny bagaż.
Dalsza podróż może być niewiele droższa. 
Z naszego doświadczenia wynika, że najtaniej na Wyspy Kanaryjskie można się dostać, planując przesiadkę w Madrycie, Barcelonie lub Bergamo.
Dla przykładu: ceny lotów z Barcelony na Fuerteventurę zaczynają się już od 9,99 euro, z Bergamo od 19,99 euro, z Madrytu od 24,99 euro.
Taki sposób podróży przy niektórych lotach wiąże się czasami z koniecznością dłuższego oczekiwania na przesiadkowym lotnisku lub korzystania z noclegu w jednym z europejskich miast. Pomimo tych niedogodności rozwiązanie to daje większe możliwości zakupu taniego lotu i wybrania dogodnego dla siebie terminu. Co więcej, do centrum każdego z tych miast można dojechać w bardzo łatwy sposób. Pozwoli nam to aktywnie zagospodarować przerwę w podróży.

Linie rejsowe

Poza tanimi liniami lotniczymi jest również możliwość zakupienia biletu PLL Lot do Madrytu lub Barcelony i kontynuowanie lotu liniami Spanair lub Iberia.
Przy takiej kombinacji cena za lot za osobę w dwie strony kształtuje się z reguły w granicach 1400 - 2500 zł.

Chartery

Ciekawą opcją może być również lot czarterowy.
Bilety można kupić tutaj: przeloty czarterowe.
Wadą tego rozwiązania jest konieczność zakupu biletów na ściśle określony - niedaleki termin.
Ceny (w obie strony) już od 797,00 zł za osobę.

Aktualności

Partnerzy