Wyspy Kanaryjskie

Fuerteventura Lanzarote Teneryfa Gomera Gran Canaria La Palma El Hierro Mapa Wysp Kanaryjskich

PogodaOdkryj z nami Wyspy Kanaryjskie!

Ostatnio, coraz większą popularnością cieszy się samodzielne organizowanie zagranicznych wyjazdów.

Podróżowanie dokładnie tam dokąd my chcemy, zwiedzanie miejsc wybranych przez nas, a nie przez rezydenta biura podróży, itp. Ten sposób spędzania wakacji jest tańszy, bezpieczniejszy i bardzo prosty w planowaniu. 

Oddajemy do Państwa dyspozycji serwis, dzięki któremu będziecie mogli samodzielnie wybrać i zarezerwować hotel w najlepszej lokalizacji, samochód do odbioru już na lotnisku, a także odpowiednie ubezpieczenie podróżne i najtańsze bilety lotnicze. 

Podpowiemy Wam również w jaki sposób aktywnie spędzić urlop na jednej z wybranych Wysp Kanaryjskich.

Planując wyjazd pamiętajmy, że atrakcyjne cenowo bilety tanich przewoźników (Ryanair, EasyJet) rezerwujemy co najmniej na cztery/sześć tygodni przed data wylotu. Rozsądnie jest również pomyśleć z tak dużym wyprzedzeniem o hotelu, wynajęciu samochodu oraz wykupieniu ubezpieczenia turystycznego.

Najtrudniejszym punktem do zrealizowania będzie niewątpliwie zakup biletów lotniczych w niskiej cenie. Proponowane przez nas loty to przeważnie połączenia z jedną przesiadką. Naszym zdaniem uatrakcyjnia to podróż, pozwalając w niektórych przypadkach na dodatkowe zwiedzenie kawałka Europy...

Jesteśmy w stanie pomóc Wam w wyszukaniu odpowiednich połączeń oraz bezpiecznie przeprowadzić przez cały proces rezerwacji.

W tym celu prosimy kontaktować się z nami za pomocą maila.

Aktualności

Partnerzy